Biedronki (3,4-latki)

Grupa „ Biedronki” 3,4-latki  liczy 23 radosnych dzieci   w tym 11-czterolatków, 11-trzylatków i 1 dwuipółlatkę.

Czy słońce na niebie,   czy deszcz z nieba leci
Idą do przedszkola  uśmiechnięte dzieci
W przedszkolu zabawek  i książek bez liku
Każdy ma tu miejsce przy swoim stoliku
Z naszymi Paniami, pilnie się uczymy
Gdy czas na zabawę, chętnie się bawimy
Powiemy Wam coś jeszcze! Nie mówcie nikomu….
Że w przedszkolu czujemy się jak u siebie w domu!”

Cześć! To my „Biedronki” maluszki kochane! Jesteśmy bardzo weseli i rozbrykani, a nasza grupa jest bardzo zgrana.    W naszej grupie jest miło, wesoło i zabawnie. Dobrze i bezpiecznie czujemy się w naszej sali, która jest pełna zabawek. Nikt z nas się nie nudzi, ponieważ każdy nowy dzień przynosi mnóstwo wrażeń. Wspólnie bawimy się, a także uczymy. Chętnie śpiewamy piosenki, tańczymy, ćwiczymy  i malujemy, bierzemy udział w zabawach ruchowych organizowanych   w sali jak i na przedszkolnym placu zabaw.   Każdy dzień spędzony w przedszkolu jest ciekawy i wzbogaca nas o nowe przeżycia, wiadomości i umiejętności.