Smerfy (6-latki)

Smerfy” to grupa 6-latków, która liczy łącznie 16 dzieci, w tym 6 dziewczynek i 10 chłopców.

Dzieci z naszej grupy odbywają roczne przygotowanie przedszkolne. „Smerfy” są pełne energii, ciekawe świata i z radością angażują się we wszystkie proponowane działania. Aktywnie uczestniczą w zajęciach dodatkowych z  religii, języka angielskiego, matematyczno-polonistycznych, logopedii oraz w dodatkowych zajęciach tanecznych i zajęciach z kangurkiem. Każdego dnia uczą się samodzielności, współdziałania i dokonywania właściwych wyborów.  Codziennie przyswajają nawyki kulturalnego zachowania się wobec rówieśników i dorosłych oraz wdrażane są do szanowania swojej pracy i pracy innych ludzi. Podstawę działalności dzieci w „Smerfowej” grupie stanowi zabawa, dzięki której zdobywają wiedzę i umiejętności.