Żegnamy Zimę

Dzieci 6 letnie “Pszczółki ” wykonały razem ze swoją Panią Karoliną “Marzannę zimowa pannę “.Następnie wybrały się na spacer w okolicy przedszkola razem z dziećmi z grupy “Krasnoludki “, aby pożegnać ZIMĘ i powitać WIOSNĘ. Dzieci na pożegnanie zaśpiewały piosenkę i recytowały  wiersz. Po powrocie do przedszkola wykonały pracę plastyczną. “Pani  Wiosna ” przepiękna i wielobarwna  praca wykonana farbami i kolorowym papierem. Gotowe prace zawisły na przedszkolnym korytarzu. WITAJ WIOSNO!!!

Żegnamy Zimę

Pierwszy dzień Wiosny Z wielkim utęsknieniem Misie czekały na wiosnę. Gdy nadszedł długo oczekiwany dzień przedszkolaki wykonały marzannę i przykrywając ją zielonym materiałem pożegnały zimę a powitały nową porę roku.